FLY RACING Vertex SHIFT UFO-PLAST AIROH SHOEI OAKLEY FOX-RACING ARAI ONE INDUSTRIES Smith Twin-Air PRO CIRCUIT FLY RACING Vertex SHIFT UFO-PLAST AIROH SHOEI OAKLEY FOX-RACING ARAI ONE INDUSTRIES Smith Twin-Air PRO CIRCUIT
Top»Naprawa modułu lub cewki zapłonowej
Kategorie

Naprawa modułu lub cewki zapłonowej

 Naprawa modułu lub cewki zapłonowej

Najczęsztszą usterką układu zapłonowego jest spalona cewka koła magnesowego lub spalony moduł. Dzięki wieloletniej współpracy z odpowiednimi fachowcami jesteśmy w stanie naprawić taki układ co pozwoli wam uniknąć nie potrzebnych kosztów.

Po otrzymaniu uszkodzonego układu zapłonowego ustalimy przyczyne usterki i po uprzednim poinformowaniu Państwa o kosztach naprawy zlecamy naprawę lub odsyłamy uklad do nadawcy doliczjąc opłatę za koszty sprawdzenia układu w cenie 96 zł.
Koszty samej naprawy wachają sie w granicach od 240zł za za ceweki do 500zł za naprawe modułu.

Usługa naprawy zapłonu podlega gwarancji przez okres 2 miesięcy od dnia otrzymania przez Państwa naprawionego układu zapłonowego. Gwarancji nie podlegają koszty transportu więc jeżeli po uruchomieniu motocykla okaże się ,że jest jeszcze coś jest nie tak muszą Państwo odesłać do nas na własny koszt. Układ jest naprawiany bez motocykla i sprawdzany na podstawie wartości technicznych co może czasem nie przełozyć się na prawidłową prace silnika.

Czas realizacji zlecenia od 2 tygodni

W celu naprawy w.w rzeczy musimy otrzyac kompletny układ zapłonowy tzn.: koło magnesowe z cewkami, moduł zapłonowy, Cewka wysokiego napięcia z fajką.

Informacje i pytania:

rabittsport@wp.pl

tel.+ 58 309 42 00  
Kontynuuj
Kontakt
Telefon: +48 58 309 42 00
e-mail: rabittsport@wp.pl
gg:11041579
11041579